Posłuchaj
| nielegalne aktualności | nielegalna historia | nielegalny skład | nielegalne forum |
| nielegalna dyskografia | nielegalne multimedia | dla nielegalnej prasy |
 

Aktualności

 
Wieści z obozu Najbliższe koncerty
 

KOMUNIKAT PILNY!

Wrocław to jedno z tych niewielu miast, nad którymi wisi fatum, jeśli chodzi o ALIANS. Nie wspominajmy nawet koncertu w Madnessie odwołanego poprzedniej zimy... Tym razem koncert we Wrocławiu dojdzie do skutku, a fatum polega na tym, że informujemy Was o nim zaledwie na kilka dni przed godziną zero. Wiadomo jednak, że najlepiej udają się imprezy nieplanowane, więc bierzecie znajomych i zapraszamy – tym bardziej, że zagramy w towarzystwie czeskiej formacji ska-punk 2v1, o której niewielu zapewne w IV RP słyszało, ale która może niejednego twardziela wyrzucić z glanów.

KOMUNIKATY DLA WYLUZOWANYCH...

Nasza aktywność na ten moment to przede wszystkim przygotowanie do sesji nagraniowej, która rozpoczniemy od początku grudnia. Ale kto szuka, ten znajdzie – już dziś zapraszamy więc na wielkie święto w Warszawie – BRYLFEST, klub STODOŁA, 18 listopada 2007, godz. 18. Zagrają zapewne: IZRAEL, ALIANS, POWER OF TRINITY, MAJESTIC SOUND SYSTEM i ... UNDER THE GUN (Londyn). Tak, my też nie wierzymy własnym oczom, choć widzieliśmy doskonale przyjęty koncert UTG w Londynie zimą tego roku, więc może zaczniemy wierzyć. Jesteśmy w trakcie rozmów z kilkoma innymi organizatorami, ale nagrania to rzecz priorytetowa.

Jeszcze w tym roku nakładem fundacji WOŚP ukazać ma się płyta DVD z fragmentami koncertów tegorocznej edycji. Znajdzie się na niej m.in. ALIANS i „Wszystko jasne” (CD „Pełnia”, www.pasazer.pl). Poza tym na stronie WOSP można jak co roku zagłosować w plebiscycie „Złotego bączka” czyli wybrać najlepszy występ tegorocznej edycji Przystanku Woodstock. Koncert o godzinie 16 nie jest czymś, co tygrysy lubią najbardziej, ale... co Wam szkodzi? Zagłosować można tu: http://www.o-tv.pl/index.php/22/1

Co zrobić, aby Alians zagrał w Twoim mieście?
i inne trudne pytania - nie wahaj się: karen@post.pl
lub spójrz na www.alians.art.pl.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Alians:
karen@post.pl, tel.: Alians 0609 486 342

Alians jesienią (2007), dodał: Kazi<37> 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23
 

 

Darom raz jeszcze,
czyli Alians w Wilnie

krawat w biało-czerwone pasy  moherowy beret  dres trójpasiasty